Bokhylla Fridhagen Bodafors

Bokhylla Fridhagen Bodafors
Bokhylla Fridhagen Bodafors
Bokhylla Fridhagen Bodafors
Bokhylla Fridhagen Bodafors
Bokhylla Fridhagen Bodafors
Bokhylla Fridhagen Bodafors
Bokhylla Fridhagen Bodafors
Bokhylla Fridhagen Bodafors
Bokhylla Fridhagen Bodafors
Bokhylla Fridhagen Bodafors

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, hylla med vitrindel, 1950/60-tal, teak, för Bodafors, höjd 172, 90x 45 cm

Bruksslitage

467505

2017-06-09