Servisdelar Turkisk svart

Servisdelar Turkisk svart
Servisdelar Turkisk svart
Servisdelar Turkisk svart
Servisdelar Turkisk svart
Servisdelar Turkisk svart
Servisdelar Turkisk svart
Servisdelar Turkisk svart
Servisdelar Turkisk svart

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVISDELAR, 8 st, "Turkisk svart", Rörstrand 1837-1875, flintgods, bestående av 3 uppläggningsfat, 2 djupa tallrikar, 3 assietter

Fotnagg, krackelyr

467508

2017-06-09