Louis Carlberg Peyron oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOUISE CARLBERG PEYRON (1900-tal): Landskap med hus, signerad och daterad LPC 1939, olja på duk, ca 54x73 cm

467516

2017-06-12