Sten Birger Rudnäs akvarell

Sten Birger Rudnäs akvarell
Sten Birger Rudnäs akvarell
Sten Birger Rudnäs akvarell
Sten Birger Rudnäs akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEN BIRGER RUDNÄS (1932), Figurkomposition, signerad Rudnäs, olja på duk, ca 92x122 cm

467521

2017-06-08