Roberto Torregiani

Roberto Torregiani
Roberto Torregiani
Roberto Torregiani
Roberto Torregiani

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERTO TORREGIANI (född 1946): "L´amore materno", signerad, olja på duk, ca 73x100 cm

467522

2017-06-08