Ulla Wachtmeister oljemålning

Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULLA WACHTMEISTER (1926-2013): Moonlight room, signerad Wachtmeister, olja på duk, ca 71x51 cm

467523

2017-06-08