Henrik Samuelsson

Henrik Samuelsson
Henrik Samuelsson
Henrik Samuelsson
Henrik Samuelsson

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

HENRIK SAMUELSSON (född 1960): "Isolator",
signerad och daterad på baksidan Henrik Samuelsson 1990, olja på pannå, 60x50 cm.

PROVENIENS: Galleri Engström, Stockholm

467535

2017-06-08