Byrå i sengustaviansk stil
2017-06-08
467540
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, sengustaviansk stil, 1900-tal, med stenskiva, fanerad med olika träslag, intarsia dekor, beslag och fothylsor i mässing 81, 102x48 cm, nyckel finns
fanérskador, lås saknas