Klubbat för:
13 000 SEK
10 000 SEK
UNO VALLMAN (1913-2004): Stockholmsmotiv, vy över Gamla Stan, signerad och 1953, olja på duk, ca 350x408 cm
Duk uppfäst på duk, saknar spännram, levereras rullad, hanteringsveck, smärre skador
467564
2017-06-08