Uno Vallman

Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman

Klubbat för:

13 000 SEK

10 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Stockholmsmotiv, vy över Gamla Stan, signerad och 1953, olja på duk, ca 350x408 cm

Duk uppfäst på duk, saknar spännram, levereras rullad, hanteringsveck, smärre skador

467564

2017-06-08