Skåp sengustaviansk stil
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, omkring 1900, sengustaviansk stil, mahogny, trelådig, invändigt med hyllplan, mässingsbeslag, höjd 1354, 87x53, nyckel saknas
Behållningen går till Läkarmissionen
Nyckel saknas, fanerskador och bruksslitage
467577
2017-06-08