Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GORDON MACFIE (1915-1971): "Sjöbod med skäddegarn och åljärn", monogramsignerad, daterad 22 juni, blandteknik, 19x11,5 cm
467642
2017-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här