Einar Forseth blandteknik

Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 800 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): "Länsparbanken stora bankhall Stockholm", signerad och daterad Einar Forseth 1958-59, blandteknik, 34x61 cm

467656

2017-06-08