Klädskåp med spegel

Klädskåp med spegel
Klädskåp med spegel
Klädskåp med spegel
Klädskåp med spegel
Klädskåp med spegel
Klädskåp med spegel
Klädskåp med spegel
Klädskåp med spegel

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLÄDSKÅP med spegel, 1930-tal, björk, invändigt med hyllor och, höjd ca 187, 113x48 cm

Slitage och ytskador, nyckel saknas

467658

2017-06-09