Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KLÄDSKÅP med spegel, 1930-tal, björk, invändigt med hyllor och, höjd ca 187, 113x48 cm
Slitage och ytskador, nyckel saknas
467658
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här