Lasse Johnson oljemålning

Lasse Johnson oljemålning
Lasse Johnson oljemålning
Lasse Johnson oljemålning
Lasse Johnson oljemålning
Lasse Johnson oljemålning
Lasse Johnson oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LASSE JOHNSON (1899-1992): Sydländsk stadsvy, signerad och daterad Lasse Johnson 1924, olja på duk, 96x66 cm

Smärre färgbortfall

467663

2017-06-08