Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GERALD THURSTON, bordslampa, Lightolier, USA 1950-tal, vitmetall, mässing och svärtat trä, höjd 45 cm
mindre bucklor och slitage
467668
2017-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här