Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SUSAN WEIL (USA, född 1930) 2 dlr, komposition, signerad Susan Weil, 1979, AP 12/25, litografi, ca 63x51 vardera
Oramad, en med hanteringsveck
467674
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här