Susan Weil Equinox

Susan Weil Equinox
Susan Weil Equinox
Susan Weil Equinox
Susan Weil Equinox

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUSAN WEIL (USA, född 1930) 2 dlr, komposition, signerad Susan Weil, 1979, AP 12/25, litografi, ca 63x51 vardera

Oramad, en med hanteringsveck

467674

2017-06-09