Erik Chambert komposition

Erik Chambert komposition
Erik Chambert komposition
Erik Chambert komposition
Erik Chambert komposition

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERIK CHAMBERT (1902-1988): "Dam med hand", signerad och daterad Erik Chambert 1966, blandteknik, ca 32x32 cm

467675

2017-06-09