Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKFOTOGENLAMPA, 1800-talets andra hälft, för 6 ljus, förgylld metall, majolika, frostad kupa, höjd ca 87, diameter 76 cm
Kupan med enstaka nagg
467679
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här