Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SUSAN WEIL (USA, född 1930): 8 st, "Chruch", signerad och daterad Susan Weil Chruch 1977 20/20, litografier, samramade, totalt mått ca 20x141 cm
467688
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här