Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELLIS WALLIN (1888-1972): ´´Blommor i grå kruka", signerad och daterad Wallin -65, olja på duk, ca 65x55 cm
467701
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här