Väggreliefer design Lisa Larson

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

LISA LARSON, "Pomona", reliefer, 2 st, 1900-talets andra hälft, Gustavsberg, stengods, motiv av smultron resp plommon, stämplade, ena etikettmärkt, ca 22x22 cm

467717

2017-06-09