Anna Lisa Thomson vas Paprika

Anna Lisa Thomson vas Paprika
Anna Lisa Thomson vas Paprika
Anna Lisa Thomson vas Paprika
Anna Lisa Thomson vas Paprika
Anna Lisa Thomson vas Paprika
Anna Lisa Thomson vas Paprika
Anna Lisa Thomson vas Paprika
Anna Lisa Thomson vas Paprika

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNA LISA THOMSON, vas, glaserat stengods, Uppsala Ekeby, numrerad 1081, höjd ca 51 cm

smärre fotnagg

467728

2017-06-09