Vas 1800-tal

Vas 1800-tal
Vas 1800-tal
Vas 1800-tal
Vas 1800-tal
Vas 1800-tal
Vas 1800-tal
Vas 1800-tal
Vas 1800-tal
Vas 1800-tal
Vas 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VAS med hänklar, 1800-talets slut, förgylld mässing, höjd ca 23 cm

Mynning med nagg

467733

2017-06-09