Byrå 1700-tal rokoko
Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, rokoko, 3-lådig, beslag i mässing, rutfanér i valnöt, lådfronter med fanér i valnötsrot, originallås, höjd ca 79, 121x53 cm, originalnyckel medföljer
Renoverad, ytskador/torrsprickor, beslag möjligen senare
467740
2017-06-11