Byrå 1700-tal rokoko

Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, 3-lådig, beslag i mässing, rutfanér i valnöt, lådfronter med fanér i valnötsrot, originallås, höjd ca 79, 121x53 cm, originalnyckel medföljer

Renoverad, ytskador/torrsprickor, beslag möjligen senare

467740

2017-06-11