JUSTUS SUSTERMANS hans krets mansportrrätt

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JUSTUS SUSTERMANS, hans krets, 1600-tal, mansporträtt, olja på duk, ca 51x41 cm

Retuscher, färgbortfall, dubblerad duk

467745

2017-06-11