Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ADOLF STADEMANN (Tyskland 1824-1895): Skridskoåkare, signerad A Stademann, olja på duk, 42x61 cm
Krackeleringar, färgbortfall
467755
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här