Adolf Stademann olja

Adolf Stademann olja
Adolf Stademann olja
Adolf Stademann olja
Adolf Stademann olja
Adolf Stademann olja
Adolf Stademann olja

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ADOLF STADEMANN (Tyskland 1824-1895): Skridskoåkare, signerad A Stademann, olja på duk, 42x61 cm

Krackeleringar, färgbortfall

467755

2017-06-09