Ulf Greder oljemålning

Ulf Greder oljemålning
Ulf Greder oljemålning
Ulf Greder oljemålning
Ulf Greder oljemålning
Ulf Greder oljemålning
Ulf Greder oljemålning

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ULF GREDER (född 1949): Byggnader, olja på duk 75x85 cm, signerad samt a tergo.

Smärre tryckmärke

467759

2017-06-09