Johan Fredrik Isberg Skeppsholmen
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Skeppsholmen" - Skeppsholmsbron och Amiralitetshuset, signerad och daterad Fr.Isberg.92., akvarell, ca 30x22 cm,
Läs mer
467769
2017-06-20