Johan Fredrik Isberg Skeppsholmen

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Skeppsholmen" - Skeppsholmsbron och Amiralitetshuset, signerad och daterad Fr.Isberg.92., akvarell, ca 30x22 cm,

Läs mer

467769

2017-06-20