Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, märkta J & CG Bolinder No 15, 1800-/1900-tal, höjd ca 27 cm
Senare bemålning, rost, avslag/nagg
467785
2017-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här