Trädgårdsurnor 1 par J & CG Bolinder

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, märkta J & CG Bolinder No 15, 1800-/1900-tal, höjd ca 27 cm

Senare bemålning, rost, avslag/nagg

467785

2017-06-11