Kaffeservis Axel Salomonsen Köpenhamn

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAFFESERVIS, 3 dlr, sterlingsilver, Axel Salomonsen, Köpenhamn, 1930-tal, importstämplar, handtag i ben, kannans höjd ca 22,5 cm, vikt ca 1210 g

467793

2017-06-09