Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PER NILSSON-ÖST (1918-2012): Man i keps, signerad och daterad -77, snidat trä, höjd 32 cm
467795
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här