Per Nilsson Öst

Per Nilsson Öst
Per Nilsson Öst
Per Nilsson Öst
Per Nilsson Öst
Per Nilsson Öst
Per Nilsson Öst
Per Nilsson Öst
Per Nilsson Öst

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PER NILSSON-ÖST (1918-2012): Man i keps, signerad och daterad -77, snidat trä, höjd 32 cm

467795

2017-06-09