Per Nilsson Öst skulptur

Per Nilsson Öst skulptur
Per Nilsson Öst skulptur
Per Nilsson Öst skulptur
Per Nilsson Öst skulptur
Per Nilsson Öst skulptur
Per Nilsson Öst skulptur
Per Nilsson Öst skulptur
Per Nilsson Öst skulptur
Per Nilsson Öst skulptur
Per Nilsson Öst skulptur

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PER NILSSON-ÖST (1918-2012): Skulptur, signerad och daterad -67, snidat trä, höjd 27 cm

467797

2017-06-09