Väggur i nyrenässans

Väggur i nyrenässans
Väggur i nyrenässans
Väggur i nyrenässans
Väggur i nyrenässans
Väggur i nyrenässans
Väggur i nyrenässans
Väggur i nyrenässans
Väggur i nyrenässans

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, Gustav Becker, 1800-talets slut, nyrenässans, krön av örn, höjd ca 113 cm, pendel och nycklar medföljer

Slitage

467799

2017-06-09