Vägglystrar Louis XVI-stil

Vägglystrar Louis XVI-stil
Vägglystrar Louis XVI-stil
Vägglystrar Louis XVI-stil
Vägglystrar Louis XVI-stil
Vägglystrar Louis XVI-stil
Vägglystrar Louis XVI-stil
Vägglystrar Louis XVI-stil
Vägglystrar Louis XVI-stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGLYSTRAR, 1 par, 1900-tal, Louis XVI-stil, 2-armade, stomme i mässing, dekor av bockhuvuden, behängda med olikslipade delvis äldre prismor samt spjut, höjd ca 84 cm
PROVENIENS: Örnäs Säteri, Kungsängen

Klippt el

467808

2017-06-15