Skåp Holland 1700-tal

Skåp Holland 1700-tal
Skåp Holland 1700-tal
Skåp Holland 1700-tal
Skåp Holland 1700-tal
Skåp Holland 1700-tal
Skåp Holland 1700-tal
Skåp Holland 1700-tal
Skåp Holland 1700-tal

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, Holland, 1700-tal, fanérat i mahogny, förgyllda beslag, delvis inrett med lådor, höjd ca 247, 182x59 cm,
nyckel finns att avhämta på utlämningen
PROVENIENS: Örnäs Säteri, Kungsängen

Smärre fanérskador och sprickor

467809

2017-06-15