Kärl

Kärl
Kärl
Kärl
Kärl
Kärl
Kärl
Kärl
Kärl

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÄRL, lergods, form av människofigur, höjd ca 24 cm

Slitage/nagg, skada/hål

467813

2017-06-09