Kemal

Kemal
Kemal
Kemal
Kemal
Kemal
Kemal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIRBEGOVIC KEMAL (född 1939), "Kemal la seine des fenetres r pavlovic", mapp med etsningar, 12 blad samt 6 blad på papp, boxens mått 54x68x8 cm

Smärre slitage

467837

2017-06-09