Stolar 1950-tal
2017-06-09
467838
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 3 st, 1950-tal, ryggbricka i teak med klädsel i svart konstskinn, sitthöjd ca 45 cm
Visst slitage, något rangliga