Stanislaw Wysocki
Valmis
2017-06-09
467839
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): Figur, signerad och daterad Stan Wys 2000, 9/50, patinerad brons, höjd ca 27 cm