Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): Figur, signerad och daterad Stan Wys 2000, 9/50, patinerad brons, höjd ca 27 cm
467839
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här