Stolar sengustavianska

Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 1 par, sengustavianska provinsarbeten, s k nollstolar, bemålade, skuren dekor, delvis bronserade, sitthöjd 46 cm

Skador, slitage, senare bemålade

467860

2017-06-09