Byrå David Rosén
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DAVID ROSÉN, byrå, Sverige, 1950-tal, Nordiska Kompaniet, fanérad i mahogny, draghandtag i mässing, skyltmärkt NK A/B Nordiska Kompaniet Stockholm Made in Sweden, stämpelmärkt 585-009 2SEP 1954, höjd ca 109, 90x44 cm
Nyckel finns, bruksslitage, smärre ytskador
467898
2017-06-11