Salvador Dali litografi
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989) "The Chevaliers Dream of Cecile" ur "Three Plays by the Marquis de Sade Allegory", färglitografi, signerad samt numrerad 39/160, bildmått ca 50 x 40 cm.
Bladet något gulnat.
467901
2017-06-11