Salvador Dali litografi

Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989) "The Chevaliers Dream of Cecile" ur "Three Plays by the Marquis de Sade Allegory", färglitografi, signerad samt numrerad 39/160, bildmått ca 50 x 40 cm.

Bladet något gulnat.

467901

2017-06-11