Byrå / skåp s k bebe-skåp

Byrå / skåp s k bebe-skåp
Byrå / skåp s k bebe-skåp
Byrå / skåp s k bebe-skåp
Byrå / skåp s k bebe-skåp
Byrå / skåp s k bebe-skåp
Byrå / skåp s k bebe-skåp
Byrå / skåp s k bebe-skåp
Byrå / skåp s k bebe-skåp
Byrå / skåp s k bebe-skåp
Byrå / skåp s k bebe-skåp

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

SKÅP, s k BE-BE-skåp, 1900-talets mitt, Waggeryds möbelfabrik, furu, bemålade lådor, höjd 144, 44x42 cm

Bruksslitage

467902

2017-06-11