1 900 SEK
2 000 SEK
SKÅP, s k BE-BE-skåp, 1900-talets mitt, Waggeryds möbelfabrik, furu, bemålade lådor, höjd 144, 44x42 cm
Bruksslitage
467902
2017-06-11