Matbord stolar ek
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, Ulferts möbler, STOLAR, 8 st, Bertil Fridhagen för Bodafors, ek, 1950/60-tal, matbordets höjd 73, 165x85 cm, stolarnas sitthöjd 46 cm, en bit extra stolklädsel medföljer samt två iläggsskivor à 40 cm vardera
Bruksslitage
467908
2017-06-11