Matbord stolar ek

Matbord stolar ek
Matbord stolar ek
Matbord stolar ek
Matbord stolar ek
Matbord stolar ek
Matbord stolar ek
Matbord stolar ek
Matbord stolar ek
Matbord stolar ek
Matbord stolar ek
Matbord stolar ek
Matbord stolar ek
Matbord stolar ek
Matbord stolar ek

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, Ulferts möbler, STOLAR, 8 st, Bertil Fridhagen för Bodafors, ek, 1950/60-tal, matbordets höjd 73, 165x85 cm, stolarnas sitthöjd 46 cm, en bit extra stolklädsel medföljer samt två iläggsskivor à 40 cm vardera

Bruksslitage

467908

2017-06-11