Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1800-talets första hälft, empire, fanérat i mahogny, inrett med hyllplan, nyckelskyltar i ben, dörren tvådelad, höjd 190, 122x58 cm, nycklar finns
Torrsprickor, fanerskador
467913
2017-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här